O mnie Góry Bieganie Relacje Trasy Purchasius

Anna Celińska - relacje
27.03.2010
Zakończenie cyklu Zimowych Biegów Górskich 2010 w Falenicy
Relacja Roberta

W Falenickim cyklu startowało sporo naszych zawodników. Części z nich udało się ukończyć przynajmniej 3 zawody, dzięki czemu zostali sklasyfikowani w generalce. Jeszcze nigdy nie odnieśliśmy na falenickiej wydmie tak dużych sukcesów. Można wręcz mówić o byledodobiecowej dominacji w Falenicy.

W klasyfikacji kobiet cykl zdominowała Anulka, która wyprzedziła rywalki o około 10 minut i to mimo faktu, że nie startowała tylko 3 razy. Tuż za podium uplasowały się Iwona i Ania (4, 5 miejsce). Cieszy również 14. miejsce Eli - nowego nabytku naszego klubu ;-)

Kobiece podium - Anulka odbiera puchar i nagrodę za zwycięstwo w cyklu
Anulka z pucharem

Wśród panów szybko stało się jasne, że walka o pierwsze miejsce rozstrzygnie się między Tomkiem i Alexem. W ostatnim biegu Tomek wystartował, mimo choroby. Dzięki temu, udało mu się utrzymać przewagę w cyklu nad Alexem, który był za to bardzo zadowolony, bo w końcu zbiegł z Falenickiej wydmy na pierwszym miejscu. Miejsce tuż za podium zajął Adam, który przez cykl prezentował bardzo solidną formę. Cykl ukończyło jeszcze dwóch byledobiecowych górali: Jacek (41.) i Tomek Pojawa (111.).

Męskie podium zdominowane przez Byledobieców - Tomek (1. miejsce), Alex (2. miejsce)
Pewnym zaskoczeniem było pojawienie się na podium młodego czarnoskórego zawodnika

Gratulacje za walkę i znakomite miejsca. Mam nadzieję, że za rok równie wyraźnie zaznaczymy naszą obecność w Falenicy ;-)

Faleniccy górale z Byledobiec: Ela, Adam, Jacek, Iwonka, Anulka, Robert, Alex, Weronika, Tomek