O mnie Góry Bieganie Relacje Trasy Purchasius


Anna Celińska - o mnie

Anna Celińska
(Świerczek)

O mnie

Urodziłam się 6 marca 1979 w Katowicach, choć to miasto widnieje w dokumentach trochę przez przypadek. Moja Mama urodziła mnie po prostu w katowickim szpitalu, a zaraz potem wróciliśmy do Bieska-Białej, mojego ukochanego miasta, w którym spędziłam całe dzieciństwo. Uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 13, a następnie do Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka do klasy o profilu humanistycznym. Następnie ukończyłam studia dzienne magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dzięki wymianie studenckiej miałam również możliwość wakacyjnego studiowania języka rosyjskiego w Instytucie Puszkina w Moskwie. Po studiach ukończyłam również dwusemestralne studia podyplomowe z zakresu psychologii zwierząt w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Praca

Po ukończeniu studiów podjęłam pracę w przemyśle samochodowych w firmie General Motors w Gliwicach na stanowisku Advance Supplier Quality&Readiness Specialist. Od grudnia 2004 przebywałam na prawie rocznym kontrakcie w spółce joint-venture GM-Avtovaz w Rosji w miejscowości Togliatti zajmując się wdrożeniem nowego projektu Chevrolet Niva z silnikiem 1.8. Następnie wróciłam do Polski i objęłam stanowisko specjalisty ds zakupów. Zajmowałam się zakupami elementów do siedzień dla wszystkich europejskich modeli Opla oraz Saab'a. Dzięki temu stanowisku poznałam bardzo dobrze proces produkcji siedzeń samochodowych odwiedzając zakłady wiodących producentów m.in. w Niemczech, Turcji czy Czechach. Na początku 2007 przeniosłam się do Turynu we Włoszech, gdzie podjęłam pracę w Fiat Group Purchasing na stanowisku Purchasing Product Development Specialist, a następnie Manager. Zajmowałam się projektami z sektora Powertrain tzn. silnikami do samochodów dostawczych 3.0 l oraz osobowych z rodziny Fam B 1.6, 1.9-2.0 l. Przebywałam również w Chinach w Shanghai, gdzie zajmowałam się procesem lokalizacji niektórych komponentów dla chińskiego zakładu Fiata. W 2010 zostałam przeniesiona do zakładu Fiata w Bielsku-Białej, gdzie na początku zajmowałam się dwucylindorwym silnikiem TwinAir, a od marca 2011 pracuję na stanowisku Business Control Specialist w ramach Fiat Group Purchasing, obecnie FCA Group Purchasing.

Zainteresowania

Jak widać po menu na stronie, moimi głównymi zainteresowaniami są bieganie, góry i ich połączenie, czyli biegi górskie ;-) Jestem również wegetarianką i kucharką kuchni roślinnej. Bardzo lubię podróżować i uwieczniać na zdjęciach miejsca i chwile - po angielsku nazywa się to Place&Moment Collector :-)

Kontakt

anna.swierczek@interia.pl

Facebook: Celinska.Anna

Instagram: celinska.a


Powrót


(c) 2010 - 2021 Byledobiec Anin